Hakkımızda

KF Company Ltd. olarak 2016 yılından beri, Bullstern Ataşmanları'nın Türkiye, Ortadoğu, CIS Ülkeleri ve Afrika bölgesinin resmi temsilciliğini yürütmekteyiz. Bullstern Ataşmanları, uzun yıllardır DOOSAN makinaları için Ekskavatör parçaları üretimi yapmakta olan Kore Cumhuriyeti (Güney Kore) merkezli S&C Co. Ltd. tarafından imal edilmektedir. S&C firmasının makinalar ile ilgili bilgi birikimi sektörün öncü firmalarından olan Japon OKADA firmasının dikkatini çekmiş olup, 2010 yılında OKADA' dan gelen talep üzerine S&C ataşman üretimine başlamıştır.

2011 yılında ataşman üretim fabrikası kurulmuş ve 2013 yılında da S&C'nin kendi markası olan Bullstern Ataşmanları markasıyla seri üretime başlanmıştır. Bullstern Ataşmanları üstün performans, kalite, dayanıklılık ve kullanışlılık açısından ataşman konusunda dünya pazarında rüştünü ispat etmiş en iyi ilk iki markadan biridir.

KF Company olarak, siz değerli müşterilerimize iş gücü performansınızı fazlasıyla arttıracak Bullstern Ataşmanları'nın tedariği konusunda hizmet etmekten kıvanç duyuyoruz.

Portfolio